Підписано угоду з Державною міграційною службою України

05.03.2013
5 березня в КНУ імені Тараса Шевченка між Державною міграційною службою України та університетом була підписана Угода про співробітництво. Свої підписи під нею поставили ректор КНУ академік Леонід Губерський та голова Державною міграційної служби України Микола Ковальчук. Метою угоди є співпраця в галузі науково-методичної інформаційної діяльності на засадах досягнень провідних професійних інституцій та підвищення професійної кваліфікації фахівців ДМС України згідно з законодавством країни. Угода дає можливість проводити спільні інноваційні науково-дослідницькі, методичні дослідження фундаментального та прикладного характеру спільно. Згідно з «Положенням про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України» сторони беруть на себе організацію переддипломної практики кращих чи найбільш успішних студентів. Угода покликана також сприяти студентам університету, які проходять практику в ДМС України, у написанні дипломних та магістерських робіт за тематикою, що враховує специфіку діяльності ДМС. Крім того Угодою передбачені спільні науково-методичні семінари, конференції, круглі столи та інші заходи, спрямовані на удосконалення сучасної системи управління та контролю в Україні. У підписанні також взяли участь проректори П.О.Бех, В.А.Бугров,директор Навчально-наукового Центру державного управління та фінансового контролю Інституту післядипломної освіти університету І.К.Дрозд, керівник прес-центру університету Н.А.Міщерська, професор Інституту міжнародних відносин А.С.Філіпенко.

фото Юрія Тивончука ПРЕС-СЛУЖБА КНУ