Університет відвідали освітяни з Таджикистану

01.03.2013
1 березня Київський національний університет відвідала делегація освітян Республіки Таджикистан. У її складі до університету прибули ректор Таджицького національного університету доктор філологічних наук, професор Мухаммадюсуф Імомов, ректор Російсько – Таджицького (Слов`янського) університету доктор філологічних наук, професор Нуралі Саліхов та ректор Хорокського державного університету доктор фізичних наук, професор Імоморбек Каландарбеков. Керівників Таджицьких ВНЗ прийняв ректор КНУ академік Леонід Губерський. Гості розповіли українським колегам про ті процеси, що відбуваються в освітянській сфері їхньої держави, що, як виявилося, багато у чому спільні з нашими. Сповідуючи гасло «Освіта без кордонів», обидві сторони виявили готовність активізувати міжуніверситетську співпрацю на рівні проректорів з міжнародних питань, а також у сфері наукових досліджень. Університет імені Тараса Шевченка, як наголосив Леонід Губерський, хотів би бачити серед своїх студентів більше молоді з Таджикистану і розповів про умови, створені в університеті для студентів – іноземців. Було обговорено можливість організації навчання за формулою 1+1 з отриманням подвійних дипломів, а також більш інтенсивного обміну студентами, аспірантами та професорсько-викладацьким складом. В ході зустрічі сторони підписали Угоди про співробітництво з Таджицьким національним університетом та Російсько-Таджицьким (Слов`янським ) університетом, в яких окреслено весь багатогранний спектр співпраці на найближчі роки. На зустрічі та церемонії підписання угод був присутній проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв`язки) Петро Бех.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ