Фестиваль телерадіопрограм «Студентський МІКС» оголосив склад журі

27.02.2013

Всеукраїнський фестиваль телерадіопрограм «Студентський МІКС» визначився зі складом телевізійного та радіожурі, що з 22 березня розпочнуть оцінювати онлайн телерадіопрограми, підготовлені студентами вищих навчальних закладів України. Телевізійне журі очолить медіаексперт, журналіст Андрій КУЛИКОВ, а радіожурі – керівник «Українсько-Польської РадіоШколи» Роман ЗАЯЦЬ, за яких віддали свої голоси студенти багатьох ВНЗ України. Андрій Куликов і Роман Заяць постійно протягом багатьох років працюють із студентами на тренінгах, читають лекції в різних школах журналістики. Тому учасники фестивалю впевнені, що спільне рішення журі буде об’єктивним і виваженим. Відеоінтерв’ю з головами журі на http://campusradio.univ.kiev.ua/.
Увійти до складу радіожурі дали також згоду перший заступник Генерального директора Національної радіокомпанії України Анатолій ТАБАЧЕНКО, головний редактор Київського бюро «Радіо-Свобода» Інна КУЗНЄЦОВА, керівник радіостанції «Молоде радіо» Станіслав ШУМЛЯНСЬКИЙ та керівник web-порталу «Світ радіо» Борис СКУРАТІВСЬКИЙ. У тележурі працюватимуть заступник генерального директора Національної телекомпанії України Ігор ТОЛСТИХ, журналіст, телеведучий Костянтин ГРУБИЧ, головний оператор телекомпанії НТН Костянтин ФРОЛОВ та керівник компанії Турмедіа Василь ПЕЧКО.
Фінал Всеукраїнського фестивалю телерадіопрограм «Студентський МІКС», який організовує Інститут журналістики Київського національного університету спільно з Національною радіокомпанією України, Національною телекомпанією України та медіаплатформою Campus Radio Ukraine/Студент- TV, відбудеться 25 квітня у Києві.
Першими на фестиваль надіслали свої програми студенти Запорізького національного університету. Повідомлення про участь у фестивалі «Студентський МІКС» вже надійшли від студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Національного авіаційного університету, Таврійського національного університету імені Вернадського, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Львівського національного університету імені Івана Франка. Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка проведе власний внутрішній конкурс телерадіопрограм і визначиться з номінантами до 22 березня.

Оргкомітет Всеукраїнського фестивалю телерадіопрограм «Студентський МІКС».