СВЯТКОВИЙ БІЛЬЯРД

25.02.2013
Під егідою Асоціації більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка, президентом якої є ректор нашого університету Губерський Леонід Васильович, 23 лютого 2013 року в Більярдному клубі „КУРАЖ” відбулися змагання на кубок День захисника Вітчизни Військового інституту КНУ з більярду „Вільна піраміда", де вперше змагалися одночасно і викладачі, і курсанти.
В турнірі взяли участь усі попередні чемпіони ВІКНУ, як серед серед науково-педагогічних працівників - Безносюк О.О. (2009, 2010, 2012), Шмаль С.Г. (2011, 2013), так і серед курсантів- Небелас Д.В. (2011), Загородній Є.М. (2012).
В турнірі „Білія” верх взяли більш досвідчені гравці: І місце –полковник запасу Безносюк О.О., ІІ місце –полковник Ворона В.В., ІІІ місце –підполковник запасу Шмаль С.Г..
А от в кубку День захисника Вітчизни молодші потіснили чемпіонів на 4-5 місце, перемогу вперше на такому рівні отримав начальник кафедри ВІ КНУ полковник Ворона В.В., ІІ місце посів випускник ВІ КНУ старший лейтенант Небелас Д.В., ІІІ місце – курсант 3 курсу, сержант Загородній Є.М.
Довгоочікувану матчеву зустріч збірна Київського національного університету імені Тараса Шевченка з більярду „ Вільна піраміда ” з командою Національного університету фізичного виховання і спорту України проведе 2 березня 2013 року. Початок зустрічі о 10.00 в Більярдному клубі НУФВСУ (м. Київ, вул.. Фізкультури, 1, НУФВСУ, корп.4) і буде складатися з 32 одиночних матчів і 8 парних, склади команд по 4 основних гравці і 2 запасних в обох вікових категоріях.
Склад команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка(керівники команди - Вижва Сергій Андрійович, Бех Петро Олексійович):
До 50
1. Курилко Олександр Борисович
2. Копистира Арсеній Миколайович
3. Трофімов Андрій Юрійович
4. Соловйова Катерина Георгіївна
5. Цюра Вадим Васильович
6.Ворона Віталій Васильович
1. Безносюк Олександр Олексійович
2. Шмаль Сергій Георгійович
3. Расшивалов Дмитро Петрович
4. Коваль Володимир Павлович
5. Міхно Олексій Григорович
6. Лютий Ігор Олексійович
Команду Національного університету фізичного виховання і спорту України очолює багаторазова чемпіонка України, призер світових першостей з пулу Нагорна Вікторія Олегівна, в складі команди також багато знаменитих спортсменів, лідером якої (в першій зустрічі виграв всі матчі) є заслужений майстер спорту , володар Кубка кубків,колишній футболіст київського „Динамо” Яремчук Іван Іванович. Головний суддя змагань- рефері міжнародної категорії Веккер Тетяна Валеріївна.

Отож – вперед до перемог! Адже терпіння, наполегливість і боротьба до поту – непереможна комбінація, що створює успіх.

Секретар асоціації більярду
Київського національного університету