Зустріч з експертами проекту Twinning на юридичному

14.02.2013
13 лютого 2013 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася зустріч експертів проекту Twinning «Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні» з викладачами та студентами юридичного факультету. Під час зустрічі було обговорено пропозиції експертів щодо удосконалення процесу забезпечення єдності судової практики адміністративних судів для забезпечення принципу правової визначеності, підготовлені в межах зазначеного проекту. Експерти проекту – Віргіліус Валанчус, суддя Верховного суду Литви, й Жеральдін Сорен-Раде, старший адміністративний суддя, керівник правового департаменту Міністерства екології, стабільного розвитку, транспорту та житла Франції – презентували розроблені пропозиції та поділилися зарубіжним досвідом удосконалення адміністративної юстиції. В обговоренні взяли участь декан юридичного факультету Гриценко І.С., заступник декана Кірєєва Н.О., завідувач кафедри правосуддя проф. Погорецький М.А., фахівці кафедри адміністративного права проф. Бевзенко В.М., доц. Ващенко Ю.В., доц. Задирака Н.Ю., фахівці кафедри правосуддя доц. Ахтирська Н.М., доц. Грабовська О.О., доц. Гринюк В.О., доц. Куйбіда Р.О., доц. Малюга В.І., студенти юридичного факультету. Предметом обговорення стали, зокрема, пропозиції щодо запровадження розгляду справи розширеним складом суду та інституту судового запиту, прийняття Адміністративно-процедурного кодексу.

В розницу и оптом: Ковролин для дома.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ