Географи розширюють міжнародне співробітництво

14.02.2013
11 лютого 2013 р. декан географічного факультету Київського національногоуніверситету імені Тараса Шевченка член-кореспондент НАПН України Ярослав Олійник відвідав географічний факультет Московського державного університету імені М. Ломоносова. Відбулася зустріч з деканом географічного факультету, академіком РАН М.С. Касімовим, його заступниками та завідувачами кафедр.

Під час зустрічі обговорені питання між Московським державним університетом імені М. Ломоносова та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка в галузі географічної науки і освіти. Підписаний Договір про наукову, навчальну та культурну співпрацю між географічними факультетами Київського і Московського університетів. На основі Договору між Московським державним університетом імені М. Ломоносова і Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, затверджено Положення про організацію спільної магістерської програми з подвійними дипломами із спеціальності «Територіальне планування» університетів.

Декани двох факультетів завершили розробку наукового проекту зактуальних проблем сучасної географічної науки, реалізація якого сприятиме поглибленню життєдіяльності населення, розкриття закономірностей функціонування Київського та Московського столичних природно-господарських регіонів.