В Інституті філології відбулися збори трудового колективу та Вчена рада

31.01.2013
30 січня 2013 року в Інституті філології відбулися збори трудового колективу з приводу обговорення звіту ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка акад. Губерського Л.В. за 2012 рік. На початку засідання хвилиною мовчання було вшановано пам'ять колег, які нещодавно пішли з життя - професора кафедри зарубіжної літератури Пригодія С.М. та викладача кафедри англійської мови гуманітарних факультетів Сеник М.А.

Цього ж дня профспілка та дирекція Інституту філології скликали Вчену раду, щоб загострити увагу на проблемах підрозділу Університету. На порядку денному для обговорення на Вченій раді були винесені наступні питання:

1. Звіт завідувача кафедри загального мовознавства та класичної філології проф. Голубовської І.О.

2. Звіт про ефективність аспірантури та докторантури за 2012 рік. Доповідала заступник директора з наукової роботи проф. Снитко О.С.

3. Звіт про роботу прес-центру Інституту філології провідного фахівця зі зв'язків із пресою та громадкістюМукан А.С.

4. Звіт про перевірку документації кафедр Інституту філології. Доповідала проф. Гаєвська Н.М.

5. Обговорення попередніх результатів зимової сесії.

6. Різне.

Текст: Олександра Борейчук,