НОВИНИ БІЛЬЯРДУ

20.01.2013
Під егідою Асоціації більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка, президентом якої є ректор нашого університету академік Губерський Леонід Васильович, розпочався новий сезон 2013.
9- 10 січня 2013 року в Більярдному клубі “ КУРАЖ ” відбувся V Чемпіонат Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду “Вільна піраміда”, присвяченого пам’яті Жукова С.А..
В особистому заліку дворазовим(2011,2013) чемпіоном став Шмаль Сергій Георгійович, друге місце посів триразовий(2009,2010,2012) чемпіон Безносюк Олександр Олексійович і третє місце - Корячко Євгеній Іванович.
16 січня 2013 року в Більярдному клубі “ КУРАЖ” відбулася матчева зустріч “Науково-педагогічні працівники-Курсанти”,Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка з більярду “Вільна піраміда”, де впевнену перемогу з рахунком 14-7 отримали викладачі.
За результатами турнірів сформована збірна Київського національного університету імені Тараса Шевченка з більярду “ Вільна піраміда” для матчевої зустрічі з командою Національного університету фізичного виховання і спорту України, яка відбудеться 2 лютого 2013 року.
До 50
1. Курилко Олександр Борисович
2. Копистира Арсеній Миколайович
3. Трофімов Андрій Юрійович
4. Соловйова Катерина Георгіївна
5. Цюра Вадим Васильович
6.Ворона Віталій Васильович
1. Безносюк Олександр Олексійович
2. Шмаль Сергій Георгійович
3. Дейнеко Степан Іванович
4. Расшивалов Дмитро Петрович
5. Коваль Володимир Павлович
6. Лютий Ігор Олексійович

Отож – вперед до перемог! Адже терпіння, наполегливість і піт – непереможна комбінація, що створює успіх.

Секретар асоціації більярду
Київського національного університету