Запрошуемо на виставу Університетського театру КНУ імені Тараса Шевченка "КАТАРСИС" - "Різдвяна пісня у прозі" за Ч.Діккенсом.

16.01.2013

11-го лютого 2013 року у Київському Центрі імені Леся Курбаса відбудеться другий показ вистави Університетського театру КНУ імені Тараса Шевченка "КАТАРСИС" - "Різдвяна пісня у прозі" за Ч.Діккенсом.

Упереше за історію КНУ студентський театральний колектив отримує можливість грати на професійній, міжнародній сцені сучасного театрального мистецтва.

«Небагатьом із смертних дається можливість дивитися на світ з небесних висот».
Різдвяна історія.

Чарльз Діккенс.

Університетський Театр КНУ імені Тараса Шевченка «КАТАРСИС» запрошує всіх поціновувачів сучасного театрального мистецтва переглянути виставу зроблену засобами нового театру. Глядачі поринуть у світ глибоко психологічної, захоплюючої постановки твору, що давно став символом Різдва і Нового року, – «Різдвяна пісня у прозі» Чарльза Діккенса! Твір став класикою зимової пори, казковим лейтмотивом засніжених днів... А сучасне прочитання засобами театру з відео інсталяціями в режимі реального часу, LED-костюмами, разом з нестандартним, креативним і навіть новаторським поглядом, живою музикою у виконанні режисера вистави – Коваленка Олексія - надає їй особливої магічної атмосфери.

Акторми університетського театру «КАТАРСИС», є представники п`яти факультетів КНУ:

Духновський Василь(мех.мат)
Сверідов Артем(історичний ф-т)
Тимошенко Людмила(юридичний ф-т)
Онишко Марина(ф-т психології)
Светлана Зотова(ф-т психології)
Войцехівська Маргарита(ф-т психології)
Івко Микита(ф-т психології)
Ткачук Павло(юридичний ф-т)
Мельниченко Анастасія(ф-т психології)
Бура Анастасія(ф-т психології)
Деркач Тарас(ф-т психології)
Балабан Ілона(ф-т психології)
Риженко Олексій (ф-т психології)

Режисер-постановник - Коваленко Олексій, факультет психології 4 курс

Режисер по пластиці - Онишко Марина, факультет психології 4 курс

Костюми для постановки люб’язно надала - Вовк Марія Валеріївна, викладач факультету психології.

Авторська музика, сценічне рішення та підбір відео інсталяції - Коваленко Олексій

Звукорежисер – Ефіменко Дмитро Віталійович

Відеоінженер – Гайденко Катерина

Дизайн костюмів, розробка LED архітектури та світлове оформлення сцени – Бура Анастасія.

Вистава стала можливою за підтримки Деканату факультету Психології, очолюваного Данилюком Іваном Васильовичем, та Молодіжного Центру Культурно-естетичного розвитку КНУ імені Тараса Шевченка та особисто Директора центру - Максименко Надії Євгеніївни.

Також дякуємо проректору з нацково-педагогічної роботи Бугрову Володимиру Анатолійовичу, за підтримку студентських ініціатив.

Запрошуємо студентів та співробітників КНУ відвідати виставу "Різдвяна пісня у прозі" Університетського театру КНУ імені Траса Шевченка «КАТАРСИС».

Де: Центр ім. Леся Курбаса (вул. Володимирська 23В)
Коли: 11.02.2013 о 19.00
Бронювання квитків: 279-49-83; 279-50-69