Студенти географічного факультету презентують кухні народів світу

19.12.2012
У холодний зимовий день на географічному факультеті справжнє запальне свято – конкурс презентацій національних кухонь народів світу, які представили студенти 4 курсу. Це, насправді, дивовижна подія, адже одночасно в одній аудиторії можна побачити представників 15-ти країн, які розкривають кулінарні особливості Європейського, Американського та Азійського регіонів.

Свято було цікавим та захоплюючим дійством. Учасники змагалися в таких номінаціях як «Кухня», «Оформлення столу», «Використання національної атрибутики», «Плакат», «Презентація», «Подача матеріалу», «Інформативність», «Командна робота».

Члени журі гідно оцінило виступи всіх конкурсантів івручили призи учасникам, які найкраще передали колорит і самобутність представлених країн.