Нарада з питань незалежного оцінювання

18.12.2012
18 грудня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка Альянс програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні провів Десяту розширену нараду партнерів Альянсу USETI. На ній були розглянуті та обговорені питання розвитку і застосування тестових технологій оцінювання в Україні протягом 2007-2012 років, роль незалежного оцінювання для моніторингу якості освіти, а також розвиток технологій та правового забезпечення незалежного оцінювання. На нараді був присутній і взяв участь у обговоренні перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма. У нараді взяли участь директор Альянсу Ярема Бачинський та представники провідних вищих навчальних закладів України.

фото Тетяни Воротняк/ПРЕС-СЛУЖБА