Студенти ІМВ у міжнародному турнірі з дебатів Oxford Union IV

04.12.2012

Цього місяця група студентів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка взяла участь у Міжнародному турнірі з дебатів в Оксфордському університеті, який проходив 9-11 листопада. Метою заходу було встановити контакти з найвидатнішими дебатерами та політичними діячами, створити позитивний імідж на міжнародній арені нашого ВНЗ та країни в цілому.
У турнірі змагалися 124 команди з різних регіонів світу. Представники нашого університету продемонстрували свої професійні та творчі навички, здобули цінний досвід в галузі комунікацій та міжнародних відносин. Загальний рейтинг дебатерів свідчить про наявність неабияких перспектив для подальшого розвитку офіційної дебатної спілки в Україні та підвищення статусу КНУ серед провідних навчальних закладів усього світу: зокрема наші команди виступили на рівні з МДІМВ (У), Віденським університетом та університетом Брандес (Бостон, США), обійшовши у за рейтингом Техаський університет, Стокгольмську школу економіки в Ризі (Stockholm School of Economics in Riga) та ще чимало відомих навчальних закладів Європи та США.
За допомогу в організації подорожі Клуб дебатів ІМВ вдячний адміністрації та Раді студентів Інституту.