Майбутнє туристичної індустрії України

04.12.2012
На географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка проведений конкурс студентських наукових робіт в рамках реалізації благодійної стипендіальної програми «майбутнє туристичної галузі» спільно з компанією «Travel Professional Group». Метою конкурсу була активізація наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, створення у вищих навчальних закладах с системи широкого залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності. У конкурсі взяли участь 15 студентів з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного торговельно- економічного університету, Київського національного університету культури і мистецтв, Київського університету туризму, економіки і права, Інституту туризму Федерації профспілок України.
До складу журі входили: Бугров В.А. - проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат філософських наук, доцент (голова); Олійник Я.Б. - декан географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член-кореспондент НАПН України, доктор економічних наук, професор (заступник голови); Любіцева О.О. - завідувач кафедри країнознавства і туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор географічних наук, професор (заступник голови); Бойко О.В. - директор департаменту ТОВ «Travel Professional Group»; Антоненко В.С. - завідувач кафедри міжнародного туризму Київського національного університету культури і мистецтв, доктор географічних наук, професор; Ткаченко Т.І. - завідувач кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор.
Цехмістрова Г.С. - проректор Київського університету туризму, економіки і права, кандидат педагогічних наук, доцент; Попович С.І. - ректор Інституту туризму Федерації профспілок України, кандидат історичних наук, доцент.
Конкурс відкрили: голова журі В.А. Бугров, а також декан географічного факультету Я.Б. Олійник та директор департаменту ТОВ «Travel Professional Group» О.В. Бойко. Студенти виступили з доповідями з актуальних проблем розвитку туризму. Найкращою була робота студентки географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олександри Іщенко на тему: «Напрями удосконалення організації туристичної діяльності (на прикладі досвіду Туреччини)». Серед інших виділялись роботи: Наталії Безрукої «Проектування продукту івентивного туризму» (Київський національний торговельно-економічний університет), Катерини Алістратової «Інноваційні аспекти розвитку туризму в республіці Корея на сучасному етапі» (Київський національний університет культури і мистецтв), Світлани Бушміної «Інноваційні підходи до розробки освітніх турів на прикладі туристичного оператора «Одісей 2012»» (Київський університет туризму економіки і права), Таїсії Кучмеєвої «Інтернет-системи бронювання та продажу в туризмі» (Інститут туризму). Переможці отримали спеціальні стипендії компанії «Travel Professional Group».