Конкурс краси та інтелекту «Містерія 2012»

02.12.2012
У житті економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася грандіозна та незабутня подія – засяяло свято молодості, краси та інтелекту «Містерія – 2012». Щороку студенти та студентки нашого факультету демонструють свої таланти та вміння, що дає змогу щоразу відкривати все нові і нові творчі грані та перспективи студентської молоді.
29 листопада за підтримки декана факультету Базилевича В.Д. в актовій залі відбулася феєрична подія «Містерія – 2012». Фіналісти відбіркового туру, якими стали п’ять талановитих, розумних дівчат та хлопців змагалися за титул «Міс економічного факультету 2012» та «Містер економічного факультету 2012», проявляючи свої таланти у наступних конкурсах – стилізований вихід «Знайомство»; дефіле у народних костюмах та демонстрація свої танцювальних вмінь у народному танці «Барвінок»; інтелектуальний поєдинок у конкурсі «Бізнес-дебати»; домашнє завдання – демонстрація своїх талантів; дефіле у вечірньому вбранні.
Протягом трьох годин студенти, викладачі та гості нашого свята мали можливість насолоджуватись тією феєрією, яку дарували їм наші учасники. Усі конкурсанти представили свої танцювальні навички, вокальні номери, розкрили свої акторські здібності та поділились своїми поглядами, щодо різних економічних проблем.
А переможцями цьогорічної Містерії стали: Міс економістка 2012 – Олішевська Яна, студентка 1 курсу магістратури, спеціальності «Менеджмент організацій» та Містер економіст 2012 – Дубленич Юрій, студент 1 курсу магістратури, спеціальності «Економіка підприємства».
Перемогу у інших номінаціях конкурсу здобули:
- Віце-міс 2012 – Филипченко Тетяна, студентка 3 курсу, спеціальності «Облік та аудит»
- Міс конгеніальність 2012 – Мариняк Вікторія, студентка 4 курсу, спеціальності «Фінанси та кредит»
- Міс чарівність 2012 – Побережник Альона, студентка 2 курсу, спеціальності «Менеджмент організацій»
- Міс інтелект 2012 та Міс глядацьких симпатій 2012 – Дяченко Марія, студентка 3 курсу, спеціальності «Економічна кібернетика»
- Віце-містер 2012 – Трофимчук Олег, студент 4 курсу, спеціальності «Економічна теорія»
- Містер мужність 2012 – Задерей Віктор, студент 2 курсу, спеціальності «Фінанси та кредит»
- Містер інтелект 2012 – Хомчук Роман, студент 2 курсу, спеціальності «Менеджмент організацій»
- Містер вишуканість 2012 та Містер глядацьких симпатій 2012 – Міхрін Дмитро, студент 2 курсу, спеціальність « Міжнародна економіка»

Вітаємо переможців!!!