Нandmade вечір у гуртожитку

28.11.2012
22-го листопада у гуртожитку № 5 відбувся handmade вечір, на якому студенти робили своїми руками дуже цікаві речі: іграшки, ялинки з клаптиків газет та багато іншого – аби на День святого Миколая відвезти їх до дитячого будинку разом з іншими подарунками.
Захід почався о сьомій і тривав до одинадцятої. За цей час учасники не тільки зробили корисну справу, а ще й ближче познайомилися один з одним. Пригощали один одного смачненьким, розмовляли. «До того ж, рукоділля розвиває дрібну моторику руки!» - згадала одна з учасниць.
Було так цікаво, що нікому не хотілося розходитися. Сміялися, що спочатку планували повернутися до кімнат о дев’ятій, потім о десятій, а насправді збиратися більшість почала близько одинадцятої…
Такі вечори планується проводити і надалі. Сподіваємося, що вони будуть такими ж веселими та творчими, а дітям сподобаються наші маленькі подарунки.

Левицька Анна,
Учасниця соціального відділу