Організаційно-методичний збір у ВІКНУ

23.11.2012

На базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) з 20.11.12 по 22.11.12 проходив організаційно-методичний збір з представниками юридичної служби Міністерства оборони України, юридичних підрозділів (юрисконсультами) підпорядкованих установ, організацій, підприємств та органів військового управління Збройних Сил України.
Захід організовував та проводив Департамент правового забезпечення Міністерства оборони України.
Навчальними цілями збору були: вироблення єдиних поглядів на завдання, цілі, форми та методи діяльності юридичної служби Міністерства оборони України та юридичної служби Збройних Сил України, ефективних підходів щодо підтримання законності та правопорядку, профілактики правопорушень, захисту законних інтересів Міністерства оборони України та Збройних Сил України, забезпечення надійного соціального та правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей, а також пошук і впровадження нових шляхів підвищення ефективності правового забезпечення діяльності Міністерства оборони України та органів військового управління в ході подальшого реформування та розвитку Збройних Сил України.
Участь у заході брали: фахівці юридичної служби Міністерства оборони України, юридичних підрозділів (юрисконсульти) підпорядкованих установ, організацій та підприємств, Управління правового забезпечення Генерального штабу Збройних Сил України, начальники юридичних служб (юрисконсульти) органів військового управління, з’єднань, військових частин, ВНЗ, установ та організацій, представники Міністерства юстиції України, Генеральної прокуратури України, судових органів, науковці (викладачі) тощо. Майже 140 учасників протягом трьох днів виробляли єдині погляди на завдання, цілі і форми своєї діяльності.
З цікавими та змістовними доповідями на організаційно-методичному зборі виступили: ТВО директора Департаменту правового забезпечення МО України Віктор Левчук, начальник Управління правового забезпечення ГШ – начальник юридичної служби ЗС України полковник юстиції Владислав Сагайдачний, декан військово-юридичного факультету Національного університету “Юридична академія імені Ярослава Мудрого” старший радник юстиції, заслужений юрист України Віктор Шевчук, начальник відділу військового права – заступник начальника Управління правового забезпечення ГШ ЗС України полковник юстиції Валерій Коваль, помічник начальника Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи ЗС України з правової роботи підполковник юстиції Сергій Кузьмук, помічник Командувача Сухопутних військ ЗС України з правової роботи підполковник юстиції Олександр Молотов, представники ВІКНУ та інші.
– В умовах розбудови сучасної Української армії постійно зростатиме значення та роль юридичного забезпечення всіх без винятку сфер її життєдіяльності, – звертаючись до учасників зборів, наголосив тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України Віктор Левчук. – Правова робота буде спрямована на зміцнення дисципліни і законності, попередження правопорушень, охорону прав і законних інтересів військових тощо.
За підсумками організаційно-методичного збору його учасниками було прийнято рішення, яке буде направлене на затвердження Першому заступнику Міністра оборони України з метою впровадження в практичну діяльність юридичної служби.

Відділ з виховної роботи Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка