Вітаємо наших лауреатів Державної премії в галузі освіти 2012

22.11.2012
21 листопада 2012 року в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту нагороджено лауреатів Державної премії України в галузі освіти 2012 року. Відповідний Указ про присудження Державних премій України в галузі освіти 2012 року (Указ № 583/2012) 6 жовтня 2012 року підписав Президент України Віктор Янукович. Дипломами та Почесними знаками лауреатів Державної премії України в галузі освіти 2012 року нагороджені творчі колективи авторів, роботи яких було відзначено за вагомий внесок у розвиток сучасної освіти, значні наукові досягнення. Премії присуджені у п’яти номінаціях: дошкільна і позашкільна освіта, загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта, наукові досягнення в галузі освіти. Розмір Державної премії України в галузі освіти на 2012 рік становить двісті тисяч гривень кожна.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник привітав лауреатів Державної премії України в галузі освіти 2012 року, які стали переможцями цього багатоетапного змагання. «Надзвичайно приємно відзначити плідну працю, наукові та творчі досягнення, що стали запорукою визнання та великої поваги освітян України», - зазначив Міністр у вітальному слові.

У номінації «вища освіта» за навчально-методичний комплект «Диференціальні рівняння»:

ПЕРЕСТЮКУ Миколі Олексійовичу – завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, докторові фізико-математичних наук, професорові, дійсному члену Національної академії наук України

КРИВОШЕЇ Сергію Арсентійовичу – доцентові кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидатові фізико-математичних наук

МОКЛЯЧУКУ Михайлу Павловичу – професорові кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, докторові фізико-математичних наук

ПАРАСЮКУ Ігорю Остаповичу – професорові кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, докторові фізико-математичних наук.

фото ЮРІЯ ТИВОНЧУКА/Прес-служба КНУ