06.11.2012

6-11 листопада 2012 року в межах ІІІ Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Научные стремления - 2012» проходила ІІ Дипломатична школа для молодих парламентаріїв та молодіжних лідерів республіки Білорусь та інших держав-учасниць СНД.
Організаторами Дипломатичної школи виступив Центр студентських наукових інновацій Ради молодих вчених НАН Білорусі за участі та підтримки Виконавчого комітету СНД, ММО «Содружество», Центру молодіжних інновацій, адміністрації Первомайського району м. Мінська, Студентського союзу БДУ, факультету міжнародних відносин Білоруського державного університету.
В роботі Дипломатичної школи приймали участь молодіжні лідери Білорусі, України, Росії, Азербайджану, Киргизстану. Київський національний університет на даному заході представляла студентка 1 курсу магістратури юридичного факультету, заступник Голови студентського парламенту юридичного факультету Казанцева Альона.
В рамках Дипломатичної школи учасники відвідали Адміністрацію Первомайського району м. Мінська, Посольство Республіки Венесуела, парламент Білорусі, Виконавчий комітет СНД, Російський центр науки та культури.
Також молодіжні лідери прийняли участь у виїзному відкритому засіданні Координаційної ради з профілактики правопорушень в молодіжній сфері, у круглому столі «Розвиток молодіжного парламентаризму в Білорусі та країнах СНД», прослухали лекції з порівняльного аналізу парламентаризму різних країн, формування концептуальних засад зовнішньої політики Республіки Білорусь, співробітництва країн СНД.
Крім того, учасники Дипломатичної школи отримали практичні навики з курсу Практичної психології та Парламентських дебатів.
Під час роботи Дипломатичної школи було обговорено ряд важливих питань, які стосуються молодіжної політики, в тому числі освіти, науки, фізичної культури та спорту, молодіжного парламентаризму.

Альона Казанцева,
заступник Голови Студентського парламенту