Підписано угоду про співпрацю між філософським факультетом КНУ і факультетом політології МДУ

19.11.2012
19 листопада 2012 року відбулася зустріч ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка академіка НАН України Л.В. Губерського із делегацією факультету політології Московського Державного університету імені М.В. Ломоносова,до складу якої увійшли: декан факультету політології Московського Державного університету імені М.В. Ломоносова,доктор історичних наук, професор А.Ю. Шутов, заступник декана з навчальної роботи, доктор політичних наук, професор І.І. Кузнецов, завідувач кафедри російської політики, доктор філософських наук, професор В.І. Коваленко такандидат політичних наук, доцент кафедри історії та теорії політики С.В. Володєнков. В зустрічі взяли участь голова конференції трудового колективу університету, голова профспілкової організації завідувач кафедри політології філософського факультету, доктор політичних наук, професор В.Ф. Цвих, проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філософських наук, доцент В.А. Бугров, декан філософського факультету, академік НАН України А.Є. Конверський, заступник декана філософського факультету з навчальної роботи, кандидат філософських наук, доцент Л.Г. Комаха. Під час зустрічі були обговоренні питання подальшої освітньої, наукової, культурної співпраці на факультетах політології Московського Державного університету імені М.В. Ломоносовата філософським факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також було підписано положення про організацію спільної магістерської програми подвійного дипломування між факультетами політології Московського Державного університету імені М.В. Ломоносовата філософським факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Також в рамках візиту представники факультету політології Московського Державного університету імені М.В. Ломоносовазаступник декана з навчальної роботи, доктор політичних наук, професор І.І. Кузнецов, завідувач кафедри російської політики, доктор філософських наук, професор В.І. Коваленко та кандидат політичних наук, доцент кафедри історії та теорії політики С.В. Володєнков прочитали відкриті лекції для студентів філософського факультету, спеціальності «політологія», які були присвячені сучасним актуальним проблемам розвитку політологічної науки.Доктор історичних наук, професор А.Ю. Шутов взяв участь у роботі Спеціалізованої вченої радифілософського факультету Д 25. 001.41 по захисту докторських і кандидатських дисертацій у галузі політичних наук.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ