Київський університет – Лідер національної освіти

15.11.2012
15-17 листопада 2012 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася Двадцять друга міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра-2012» та ХІ Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

На відкритті виставки проректору з науково-педагогічної роботу Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимиру Бугрову вручили Гран-прі у номінації «Досягнення у працевлаштуванні» та почесне звання «Лідер національної освіти» «За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти в Україні», яких удостоєний університет.

В урочистому відкритті виставок взяли участь заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Борис Жебровський, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, Надзвичайні і Повноважені Посли в Україні: Ален Ремі (Французька Республіка), Вольф Дітріх Хайм (Австрійська Республіка), Трой Лулашник (Канада) та Генрик Літвін (Республіка Польща), а також освітяни, студенти та представники засобів масової інформації.
Заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський наголосив на важливості проведення таких заходів: «Сьогодні ми розпочинаємо роботу виставок, які відіграють значну інформативну роль у сучасній системі освіти в Україні – відвідувачі мають можливість уже сьогодні остаточно визначитися з навчальним закладом для здобуття вищої освіти, ознайомитися з програмами обміну студентами, що в подальшому надасть усі можливості для набуття досвіду співпраці та працевлаштування, що для молодої людини – безцінно».

Президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень зазначив: «Враховуючи виклики сьогодення та постійно зростаючі вимоги до особистих якостей, молодим людям важливо не лише вчитися, а й оволодіти навичками постійного засвоєння нових знань упродовж усього життя, а наше завдання – створювати всі умови для того, щоб українські навчальні заклади були спроможні надати людині необхідну базу знань».
Також упродовж 15-17 листопада працювала виставка «Освіта за кордоном», яка представляла близько 70 провідних навчальних закладів та освітніх організацій багатьох країн світу: Канади, Грецької Республіки, Французької Республіки, Республіки Польща, Угорщини, Литовської Республіки, Австрійської Республіки, США, Російської Федерації, Великобританії та інших країн.
Під час роботи обох виставок усі бажаючі, в тому числі, майбутні абітурієнти та їхні батьки, мали можливість отримати всю необхідну інформацію щодо особливостей вступу у вищі навчальні заклади, наукових програм, за якими працюють ВНЗ та можливостей і перспектив після отримання диплому.