«Маленька Грузія» в університеті

07.11.2012
7 листопада в університеті відбулася зустріч земляцтва грузинських студентів, які навчаються на різних факультетах КНУ імені Тараса Шевченка. Таких студентів в університеті 31. Зустріч ініціювали і провели факультет навчання іноземних громадян та відділ міжнародного співробітництва університету. Зустрітися з молодими співвітчизниками виявив бажання Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Грігол Катамадзе та представники дипломатичної місії. Відбулася дружня розмова про те, як почувають себе грузинські студенти в Україні і в університеті, чи складаються у них стосунки з українськими однолітками, про навчання і побутові умови, про дозвілля та про наявність тих чи інших проблем. Всі зауваження і пропозиції були уважно вислухані. Молодь висловлювала задоволення від викладання в університеті, від спілкування в студентському середовищі, вносила цікаві пропозиції про спільні проекти. У зустрічі взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв»язки) Петро Бех, представники факультетів, на яких навчаються іноземні студенти.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ