Запрошуємо до обговорення

07.11.2012
На виконання Ухвали Вченої Ради університету від 5 червня 2012 року дирекція Інституту післядипломної освіти розробила проект Положення про підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних і педагогічних працівників Київського національного університету імені Тараса Шевченка відповідно до Типового Положення про підвищення кваліфікації та стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників ВНЗ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Планом засідань Вченої ради університету передбачається розгляд і затвердження проекту Положення у грудні поточного року.

З текстами Типового положення та проекту Положення університету можна ознайомитись в Internet за адресою ftp://ftp.univ.kiev.ua/.incoming/polo/

В тексті проекту Положення жирним підкресленим шрифтом виділені суттєві зміни щодо Типового Положення Міністерства.

Ваші зауваження, пропозиції та доповнення до тексту проекту Положення можна надсилати до дирекції Інституту післядипломної освіти (вул.Васильківська, 36, кімн.24; факс.521-35-52; електронна пошта: peresekin@univ.kiev.ua, vpsh@unicyb.kiev.ua) .

З повагою,
Директор Інституту