Посол Азербайджанської Республіки в Україні відвідав КНУ

06.11.2012
6 листопада 2012 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Др. Ейнулла Мадатлі.
Відбулася зустріч з ректором КНУ, академіком Леонідом Губерським та проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) професором Петром Бехом.
Учасники зустрічі обговорили можливість створення в КНУ Центру азербайджанської культури. Леонід Васильович Губерський зазначив, що в університеті на даний час подібні центри створили 16 країн і вони ефективно функціонують. Мова йшла також про розширення обміну студентами та викладачами між КНУ імені Тараса Шевченка та вишами Азербайджану.
Після розмови з Леонідом Губерським, Др. Ейнулла Мадатлі зустрівся з азербайджанськими студентами, які навчаються в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ