Працівники КНУ нагороджені Кавалерським Хрестом Ордена Заслуги Республіки Польща

26.10.2012
Рішенням Президента Республіки Польща пана Броніслава Коморовського від 17 вересня 2012 р. на підставі статті 138 Конституції Республіки Польща від 2 квітня 1997 р. та закону від 16 жовтня 1992 р. Кавалерським Хрестом Ордена Заслуги Республіки Польща за значний внесок у розвиток польсько-українського наукового та академічного співробітництва, за популяризацію польської мови та культури нагороджені співробітники КНУ імені Тараса Шевченка:
Губерський Леонід Васильвич – ректор, академік НАН України;
Бех Петро Олексійович – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), професор;
Радишевський Ростислав Петрович – завідувач кафедри полоністики Інституту філології, професор;
Черниш Тетяна Олександрівна – викладач кафедри полоністики Інституту філології, професор.
Вручення нагород відбулося 26 жовтня 2012 року в Посольстві Республіки Польща в Україні.

Фото Тетяни Воротняк