Там, де закладаються лідерські якості сержантів

24.10.2012
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 20.10.12 було проведено «День сержанта».
Заняття з тактичної, вогневої та військово-медичної підготовки проводили: полковник Валентин Шмиголь, підполковники Олександр Борзак та Алла Савочка.
За словами виконуючого обов’язки заступника начальника Військового інституту полковника Валерія Лісовського, заняття пройшли організовано, на належному методичному рівні.
– У виконанні 1-ої вправи навчальних стрільб із пістолета Макарова, зазначив Валерій Іванович, – кращі результати показали: сержанти Сліпченко В.В. (ВФФП),, Минюк Д.С. (ФІМВП), молодші сержанти Кравчук В.В. (ВФФП), Ясинський Д.С. (ВФФП), Возний О.В. (ФІМВП) та Рябченко В.В. (ФІМВП).

Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін