Планується співпраця з університетом Алжиру

12.10.2012
11 жовтня 2012 року відбулася зустріч проректора з нуково-педагочної роботи (міжнародні зв’язки) КНУ імені Тараса Шевченка Петра Беха з ректором Університету Ларбі Бен Міді (Алжир) Боурасом Ахмедом.
Ця зустріч відбулася в рамках Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми фізики конденсованого стану», що її з 10 по 13 жовтня 2012 року проводить фізичний факультет КНУ.
Учасники зустрічі обговорили перспективи встановлення співпраці між двома університетами. Петро Олексійович Бех розповів Боурасу Ахмеду історію університету та більш детально зупинився на реаліях сучасного університетського життя.
Ректор Університету Ларбі Бен Міді подякував за організовану зустріч і висловив сподівання, що у недалекому майбутньому Університет Ларбі Бен Міді активно співпрацюватимe з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ