Візит делегації Інституту зовнішньої служби Кенії

10.10.2012
З 1 по 6 жовтня 2012 р. відбувся візит делегації Інституту зовнішньої служби Кенії в складі Директора Інституту, проф. Філіпа Мванзії та радника Інституту, пана Джорджа Кванії до Києва. Кенійська делегація з 2 по 4 жовтня перебувала в Інституті міжнародних відносин, де зустрічалась з Директором, заступниками директора з навчальної роботи та з наукової роботи та міжнародних зв’язків і керівниками підрозділів «міжнародні відносини», «міжнародне право» та «міжнародні економічні відносини», де обговорювались сфери можливої співпраці. Крім офіційних заходів, делегація відвідала музей, бібліотеку та читальний зал Інституту, побувала на лекції доц. Гнатовського М.М. з міжнародного права (англомовна програма). Також під час перебування в Києві кенійці відвідали і Дипломатичну Академію.