Вперед у минуле!

09.10.2012
6 жовтня за ініціативи Студентського профбюро та фінансової підтримки деканату Філософського факультету була організована поїздка до парку «Київська Русь».
Студентам поталанило відвідати міжнародний лучний турнір «Стріла стародавнього Києва», під час якого свою вправність у стрільбі з історичного лука показували кращі лучники з України, Росії, Білорусі, Туреччини та Молдови. Сміливці верхи на конях випробовували свою майстерність та удачу, намагаючись на повній швидкості влучити у мішень.
Високі вартові вежі, неприступні мури, староруська архітектура, чоловіки та жінки, вбрані у традиційний одяг населення Київської Русі, цікаві розваги та сувеніри… Все це і не тільки створювало неповторну атмосферу Середньовіччя. З такими незабутніми враженнями повертались студенти до рідної Альма-матер!
То ж долучайтеся до пізнання історичної спадщини українського народу!