Світ побачив новий жовтневий випуск студентської газети КНУ імені Тараса Шевченка «Життя Non-Stop»

04.10.2012

У ньому ми розкажемо вам про стипендію, те, як і чому вона змінилася поки ми були на літніх канікулах. А також наші журналісти спробували з’ясувати, як зростала стипендія українських студентів впродовж 10 останніх років. Журналісти газети «Життя Non-Stop» поділилися знаннями, що пригодяться мешканцям гуртожитку, а також студентськими забобонами. Також Вам буде приємно прогулятися Києвом разом із жовтневим випуском нашого а видання, адже ми рекомендуємо вам місця, які варто було б відвідати. Ми познайомимо вас з цікавими та неординарними особистостями, студентами нашого університету – Ліліт Саркісян та Миколою Марусиком. Запитуйте випуск у студентських профбюро своїх факультетів чи інститутів.
Головний редактор газети «Життя Non-Stop»
Вікторія САВЧУК