Знову золота перемога! Наш студент Сергій Нагін переможець престижної міжнародної олімпіади!

02.10.2012
24 Міжнародна учнівська олімпіада з інформатики відбулася 23-30 вересня 2012 року в Італійській Республіці (м. Сірміоне). У ній взяли участь 324 учасники з 81 країни світу. Нашу державу у змаганнях гідно представляли учні та студенти, які отримали призові місця та вибороли 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Серед них:
Нагін Сергій
студент факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка
золота медаль

Герасимів Віталій
студент факультету прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка
срібна медаль

Фурко Роман
учень 11 класу Полтавського обласного ліцею-інтернату при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С Макаренка
бронзова медаль

Рубаненко Роман
бронзова медаль

Науковий керівник команди – віце-президент Національної академії педагогічних наук, академік НАПН України, доктор технічних наук, професор Гуржій Андрій Миколайович, керівник команди – асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Бондаренко Віталій Вікторович.
У загальному рейтингу серед 86 країн-учасниць Україна посіла 10 місце. Вітаємо переможців!