Міжнародний науково-технологічний форум «Наука. Інновації. Технології – 2012»

01.10.2012
25-27 вересня 2012 року група запрошених студентів та викладачів економічного факультету взяли участь у Міжнародному науково-технологічному форумі «Наука. Інновації. Технології – 2012», який був проведений Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України. Під час проведення форуму обговорювались питання розвитку науково-технічної та інноваційної сфери України, можливості залучення інвестицій у проривні наукоємні сектори економіки та розширення ринків збуту високотехнологічної продукції. Студенти мали можливість безпосередньо ознайомитись з досягненнями в інноваційній сфері вітчизняних та зарубіжних підприємств, обрати майбутні бази проходження виробничої практики, обговорити сучасні технологічні досягнення інноваційно-активних підприємств.