«Україна в Європі – Європа в Україні»

25.09.2012
25 вересня 2012 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка розпочала роботу Міжнародна конференція «Україна в Європі – Європа в Україні». Конференція присвячена 20-річчю українсько-норвезьких відносин.
У її відкритті взяли участь ректор КНУ імені Тараса Шевченка академік Леонід Губерський, та Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегія Йон Елведал Фредріксен.
Леонід Васильович від колективу університету привітав учасників конференції та зазначив, що сьогодні відбудеться актуальна дискусія, визначена темою конференції і висловив сподівання, що поряд з політичними питаннями будуть відображені також успіхи в науковій, освітній сфері, котрі були досягнуті за 20 років співробітництва між нашими державами.
Робота конференції тривала в 3 секціях:
- Україна і Європа: бачення та перешкоди;
- Україна і Європа: енергетика та торгівля;
- Освіта та навчання: практичні аспекти співробітництва.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ