СПОРТИВНІ НОВИНИ

18.09.2012

Щороку на початку вересня кафедра фізичного виховання та спорту за підтримки ректора , профспілкової організації університету та Голосіївської державної в місті Києві адміністрації проводить свято для першокурсників, яке присвячене Дню Університету та Дню працівників фізичної культури та спорту.
В цьому році честь відкриття параду команд факультетів та інститутів, що входить до складу нашого університету, випала начальнику кафедри фізичного виховання та спеціальної фізичної підготовки та спорту військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, майстру спорту України Балдецькому А.А. З початком нового навчального року та побажаннями творчих та спортивних успіхів студентів привітали почесні гості свята – декан фізичного факультету, доктор фізико-математичних наук професор Макарець М.В., заступник декана фізичного факультету з виховної роботи Горкавенко В.М., заступник декана факультету соціології Жуков В.І., голова профспілки інституту філології Підвойний В.М., начальник військової підготовки Військового інституту Добровольський В.Б., дворазова Олімпійська Чемпіонка, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Кочергіна Т.І., директор фізкультурно-оздоровчого центру «Голосієво» Митрюк О.М. Під бурхливі оплески пройшло нагородження факультетів-переможців Спартакіади 2011-2012 р. Нагадаємо, що в І підгрупі переможцем став економічний факультет, другим – юридичний, третім – механіко – математичний. В ІІ підгрупі лідером став географічний, а фізичний та радіофізичний посіли відповідно друге та третє місця. Третю підгрупу очолив історичний факультет, соціологи стали другими, інститут філології посів третє місце.
Після урочистої частини першокурсники всіх факультетів змагались в веселих естафетах, демонструючи не абияку вправність, спритність та волю до перемоги, а з трибун їх підбадьорювали одногрупники та гості. Переможцями цих веселих стартів стали студенти географічного факультету, друге місце посіла команда філософського факультету, трете дісталось першокурсникам хімічного факультету. Поза увагою не залишився жоден учасник - всім дісталися солодкі подарунки, якими із задоволенням поласували після завершення змагань.
Крім захоплюючих та емоційних естафет, гостям та учасникам свята показові спортивні виступи подарували нам учениця фізико-математичного ліцею Аверкова А. (тренер – викладач кафедри фізичного виховання Веред В.І.),спортивний клуб Сен-бін (керівник – випускник біологічного факультету університету Сіроковський М.), призери всеукраїнських змагань зі спортивно-бального танцю та формейшену колектив «Динаріс» (тренер – викладач кафедри фізичного виховання Соловйова К.Г.). Пісенними виступами учасників та гостей свята порадували народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Веснянка», студія вокалу молодіжного центру культурно-естетичного виховання університету (керівник Наталія Рябуха). Програму свята завершив Гімн університету, що виконала студентка ІІІ курсу факультету соціології Прут Віра.

За новинами та подробицями спортивних подій слідкуйте на сайті sport.univ.kiev.ua

Т.ЧЕРНИШЕВА
викладач