Відбулася зустріч з Радником-посланником Посольства Республіки Казахстан в Україні

22.08.2012
22 серпня 2012 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка відвідав Радник-посланник Посольства Республіки Казахстан в Україні Аргин Оспанов.

Він зустрівся з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) Петром Бехом.

Вони обговорили можливість виступу прем’єр-міністра Республіки Казахстан Карима Масимова перед професорсько-викладацьким складом і студентами КНУ імені Тараса Шевченка, а також мова йшла про перспективи українсько-казахстанської співпраці у галузі освіти.

Зокрема, проректор з науково-педагогічної роботи Петро Бех розповів про те, що Київський національний університет активно розвиває відносини з університетами Республіки Казахстан і має двосторонні угоди про співпрацю з 4 вищими навчальними закладами: Євразійським національним університетом імені Л.М. Гумільова (м. Астана), Східно-Казахстанським державним технічним університетом імені Даулета Серикбаєва (м. Усть-Каменогорськ), Карагандинським державним технічним університетом та Інститутом органічного каталізу та електрохімії імені Д.В. Сокольського (м. Алмати).