З Новим роком!!!

29.12.2004
Наближається Новий рік, від якого кожна людина чекає виконання своїх найзаповітніших бажань, та прагнень. А для студентів Новий рік, це не тільки веселе свято, а й перед усім - складання сесії. А перед важкими іспитами потрібно добре відпочити.

Студентський Парламент Київського університету надав студентам-активістам таку можливість. 27 грудня 2004 року вони відсвяткували Новий рік в нічному клубі “Грінвіч”. Свято пройшло в дружній та невимушеній обстановці. В ролі Діда Мороза студентів вітав ді-джей дискотеки, були також організовані конкурси та святковий фуршет.

Вітаємо студентів, викладачів та працівників Київського університету з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо доброго здоров’я, творчої наснаги, успіхів та вдачі, миру та добробуту.