У ВІКНУ розпочалася практика курсантів другого курсу

05.07.2012
Відповідно до Програми формування загальновійськової складової професійної компетенції офіцерів управління тактичного рівня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) розпочалася практика курсантів другого курсу на посаді заступника командира механізованого взводу (за військово-обліковою спеціальністю “Головний сержант механізованого взводу”).

Практика буде проходити на базі військової частини А0665 (смт. Десна Чернігівської обл.) у період із 05.07.12 по 01.08.12.
Для проведення навчальних занять із курсантами призначено досвідчених науково-педагогічних працівників. Керівником практики призначено начальника кафедри тактики та оперативного мистецтва військового факультету фінансів і права полковника Валентина Шмиголя. recurrence.
Перед відправкою до смт. Десна з курсантами було проведено стройовий огляд та інструктаж щодо дотримання правил техніки безпеки.

За словами начальника Військового інституту генерал-майора Віктора Балабіна, цей захід відбувається з метою поетапного формування загальновійськової складової професійної компетенції офіцера управління. Всі організаційні питання успішно вирішені, – зауважив генерал-майор Віктор Балабін. – Окрім набуття курсантами необхідних знань та навичок, особлива увага приділяється питанням військової дисципліни, збереження здоров‘я людей, виконання заходів безпеки.

Практику буде завершено складанням іспитів із видачею посвідчень про закінчення підготовки за військово-обліковою спеціальністю “Головний сержант механізованого взводу”.