ВІКНУ: духовному вихованню курсантів – підвищена увага

18.06.2012
У фотогалереї Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) до Дня Конституції України відкрилася фотовиставка робіт колишнього начальника Головного контрольно-ревізійного управління Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майора запасу Миколи Драгана за назвою: «Мальовнича Україна».

До уваги особового складу ВІКНУ представлені високохудожні роботи автора, які надають можливість відвідувачам побачити мальовничі куточки нашої незрівняної за красою та величною за історичним спадком країни.

Як зауважив заступник начальника Військового інституту з виховної роботи полковник Віктор Уліч, ця фотовиставка робить свій вагомий внесок до естетичного, духовного виховання курсантів, формує у майбутніх захисників Вітчизни відчуття гордості за право називатися українцем, розширює їх знання про нашу державу. . Помпы для воды, помпа для перекачки воды
Курсанти ВІКНУ, які побували на відкритті фотовиставки, не приховували своє захоплення представленими на ній роботами.

Виставка працюватиме до 1.09.12.