Укладено контракт

14.06.2012
13 червня 2012 року відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) КНУ імені Тараса Шевченка Петра Беха з представником азербайджанської компанії AKI Inter Тогрулом Адигезаловим.

Компанія AKI Inter з 1998 року займається організацією навчання азербайджанських студентів за кордоном і на сьогоднішній день співпрацює з 75 країнами світу. В Києві філіал AKI Inter існує три роки, що дає змогу громадянам Азербайджану здобувати освіту в Україні. Багато з них мають бажання навчатися в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Тож під час зустрічі обговорювалися можливості майбутньої співпраці та було укладено контракт про організацію співпраці при проведенні набору на навчання.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ