Червневе засідання Вченої ради

05.06.2012
П'ятого червня 2012 року відбулося засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Розпочалося засідання з вручення відзнак та присвоєння вчених звань. Голова Вченої ради Леонід Губерський вручив відзнаку «Почесний доктор КНУ імені Тараса Шевченка» академіку НАН України Олексію Семеновичу Онищенку. Було присвоєно почесне звання «Заслужений професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка» першому проректору КНУ Закусилу Олегу Калениковичу.

Серед основних питань на червневому засіданні Вченої ради обговорювалися такі:
Розвиток післядипломної освіти – одна з основних складових діяльності університету. Доповідав директор ІПО Валерій Пересєкін.
Про реорганізацію та створення нових кафедр в університеті. Доповідала голова Постійної комісії Вченої ради Людмила Остапченко.
Інформація про роботу Постійної комісії Вченої ради з питань перспективного розвитку університету. Доповідав голова Постійної комісії Вченої ради Олександр Черняк.

фото: Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ