Відгуки про виставу музично-пластичного театру „Селіна”

30.05.2012
Велику кількість позитивних відгуків після перегляду сюрреалістичної 3D вистави – інсталяції „Довга ніч короткого сну, або подорож крізь ніщо з присмаком кохання” отримав музично-пластичний театр „Селіна” Молодіжного центру культурно-естетичного виховання університету (режисер Олеся Гусар).

Вистава відбулася 23 травня 2012 року о 19:00 в приміщенні Актової зали Головного навчального корпусу університету. Запрошеними гостями були режисери, актори, керівник театру – мюзиклу на Лівому березі, хореограф дитячого театру, завідуюча сектором хореографічного жанру Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Головного управління культури м. Києва Наталія Семенова, член спілки театральних діячів України.

Почесними гостями творчого вечора стали Людмила Тітаренко – викладач Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, та Оксана Коваленко – керівник дитячого театру мюзиклів „О’кей”. Вони висловили свою позитивну творчу оцінку та побажали режисеру Олесі Гусар подальшої натхненої роботи в напрямку музичної пластики, театральної драматургії та хореографії.

У виставі було використано сучасне обладнання для проектування зображень на екран, стіни та стелю Актової зали, гру спектра кольорового світла, пластика пантоміми, сучасна хореографія, естрадний вокал, декорації, сценічні аксесуари та ефектні костюми, кожний з яких є окремим витвором мистецтва.

Запрошуємо студентів, аспірантів та викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідувати заходи Молодіжного центру культурно-естетичного виховання, що досить часто відбуваються протягом навчального року на сценічних майданчиках університету. Також, якщо Ви відчуваєте свої приховані або нереалізовані творчі можливості, то звертайтесь до Молодіжного центру культурно-естетичного виховання (к. 148 Головного навчального корпусу, вул. Володимирська, 60). Чекаємо на Вас!