Вручення дипломів на історичному факультеті

31.05.2012
На історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося вручення дипломів.
Цього року дипломи випускникам вручав Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.
Вітаючи випускни, керівник парламенту підкреслив, що роки, проведені в стінах університету, будуть для них найкращими роками в житті, «і кожен згадуватиме їх з теплотою, коли досягатиме нових висот у науці, кар´єрі, житті».

В.Литвин звернув увагу молодих істориків на необхідність серйозного осмислення попередніх історичних періодів. «Це - вимога до тих, хто займається історичною наукою, бо вона останнім часом ще більше політизується, історія стає інструментом внутрішньої і зовнішньої політики», - сказав він.
Володимир Литвин побажав кожному, хто отримав диплом, «відбутися за найвищими мірками і баченням, успішної кар´єри».

фото: Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ