Перший випуск студентів-магістрів в ІВТ

31.05.2012
30 травня 2012 року Інститут високих технологій здійснив перший випуск студентів-магістрів. За 2 роки студенти, що прийшли навчатися до ІВТ з університетів і інститутів різних міст України отримали міждисциплінарні фундаментальні і практичні знання з фізики, хімії, біології, що дозволить їм успішно вирішувати найбільш актуальні науково-технічні проблеми сьогодення. Більшість студентів ІВТ за роки навчання опублікували результати своєї наукової діяльності в провідних зарубіжних і українських наукових журналах, неодноразово доповідали про свої наукові здобутки на українських і зарубіжних наукових конференціях. Випускники ІВТ продовжать свою наукову і практичну діяльність в аспірантурі університету, інститутах НАН України, провідних університетах Німеччини, Швейцарії, Франції, США, в науково-виробничих фірмах.
_e_1WHk