Круглий стіл «Громадянська освіта в Україні: державна стратегія і практика реалізації»

30.05.2012
30 травня 2012 року в КНУ відбулося засідання круглого столу «Громадянська освіта в Україні: державна стратегія і практика реалізації». Експертний круглий стіл відбувся в рамках проекту «Громадянська освіта в Україні: рівень ефективності взаємодії вищої, середньої школи та неформальної освіти», що має на меті з’ясувати стан громадянської освіти в Україні як цілісної системи (ВНЗ – школа – позашкільна освіта) шляхом експертних обговорень, фокус-групових досліджень, глибинних інтерв’ю, документального аналізу та публічного обговорення із зацікавленою громадськістю для діагностування проблемних точок та визначення шляхів їх вирішення. Проект виконує громадська організація Фонд «Європа ХХІ» (за сприяння Міжнародного фонду «Відродження»). Партнерами проекту виступили: КНУ імені Тараса Шевченка, Управління освіти Ужгородської міської ради, Спеціалізована школа № 112 імені Тараса Шевченка м. Києва, Центр творчості для дітей та молоді міста Жидачева (Львівська область), Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» (Полтавська область).

фото Юрія Тивончука, Радослави Чекмишевої