Зустріч із випускниками юридичного факультету

28.05.2012
Повернути молодість неможливо, але завжди можна повернутися до місць, що навіюють приємні спогади про минуле, нагадують про найкращі роки життя. Вважається, що такою порою є студентські роки. Саме тому у суботу, 26 травня, Червоний корпус приймав гостей, для яких його двері вперше відчинилися понад 50 років тому. У цей день юридичний факультет відвідали його випускники. Для них вже стало традицією щовесни зустрічатися разом в стінах рідного університету. На превеликий жаль, з кожним роком таких людей стає все менше, а тому кожна зустріч є завжди пам'ятною, дуже душевною та сповненою емоцій. Випускники змогли поспілкуватися між собою, згадати своє навчання, викладачів та поділитися з сучасними студентами своїм досвідом.
Гостей привітала заступник декана юридичного факультету, Н.О.Кірєєва та розповіла їм про сучасний стан факультету. Крім того, випускники змогли побачити, які зміни відбулися в Головному корпусі, після чого навіть висловили бажання знову повернутися до навчання у нових відремонтованих аудиторіях.
Сподіваємося, що такі зустрічі відбуватимуться із року в рік, а випускникам бажаємо міцного здоров’я та довголіття.
Сокол Ілона,
студентський парламент юридичного факультету