Вийшов навчальний посібник «Інформаційні ресурси державної ідентичності»

17.05.2012
В ІМВ видали посібник «Інформаційні ресурси державної ідентичності» Рижкова М.М., д.політ.н., професора, завідувача кафедри міжнародної інформації, Добржанської О.Л., к.політ.н., доцента кафедри міжнародної інформації, Литвиненко Н.П., к.екон.н., доцента кафедри міжнародної інформації, Панченко Ж.О., к.політ.н, доцента кафедри міжнародної інформації. Навчальний посібник присвячено політологічному аналізу концептуальних засад ідентичності держави як пріоритетному напрямку дослідження міжнародних відносин. У посібнику подано методологічні підходи до оцінки та виміру різних видів колективної ідентичності; розглянуто особливості трансформації ідентичності на пострадянському просторі; розкрито особливості базових підходів до забезпечення спільної політичної ідентичності як складової європейського інтеграційного проекту; визначено чинники та механізми впливу на концептуальне забезпечення та політико-системну еволюцію ідентичності України.
Розраховано на науковців, викладачів, аспірантів і студентів. Може бути корисним для дипломатичних працівників, урядовців, представників мас-медіа.