В "BUFFALO" змагалися військові

04.05.2012

25.04.12 за підтримки «Асоціації більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка», президентом якої є ректор університету Леонід Губернський, в більярдному клубі "BUFFALO" відбувся ІІ особисто-командний чемпіонат ВІКНУ серед курсантів з більярду „Вільна піраміда”. Головним суддею змагань був секретар Асоціації професор Військового інституту Олександр Безносюк.
В особистому заліку І місце ефектним ударом "дуплет" виборов курсант Військового факультету фінансів і права Загородній Є.М.
В особистому заліку ІІ та ІІІ місця посіли курсанти Військового факультету фінансів і права відповідно Бобир Р.Ю. та Колішенко Р.О.
У змаганнях турніру «Білія» І місце виборов курсант Колішенко Р.О., ІІ - Загородній Є.М., ІІІ місце посіли курсанти Пахачук Я.Й. та Гайченя Є.В.
В командному заліку перемогли курсанти Військового факультету фінансів і права (2 курс).

Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін