Святкові заходи, присвячені до Дня економічного факультету.

22.10.2003
Шановне студенство!

Рада студентів та аспірантів на чолі з Сергієм Слабоусом звертаються до Вас з пропозицією ціквавого та корисного проведення вільного часу.
Повідомляємо, що з 23 по 25 жовтня будуть проходити святкові заходи, присвячені до дня економічного факультету.

Програма проведення свята:

23 жовтня з 9.00 – конкурси в холі факультету на:

• стінгазети від першокурсників кожної спеціальності;

• виставка творів мистетств студентів та викладацького складу;

• стенди кафедр з досягненнями;

• студентські спортивні, наукові, громадські досягнення;

• найкращі привітання;

• привітання місцевої радіоточки;

• святкова пошта;

• 22.00 – святкова вечірка для економістів в нічному клубі “Фієста”.

• 24 жовтня 8.40 – проведення першої пари-настанови першокурсників біля корпусу факультету з вступним словом декана.

10.00 – святковий концерт в актовому залі. Заплановані виступи творчіх колективів університету, команд КВК “З перцем”, “ммф”, привітання викладацького складу та декана факультету, підведення підсумків конкурсу в номінаціях: “Кращий студент року”, “Кращий магістр року ”, “Кращий куратор року”. Нагородження переможцівта сюрпризи для глядачів.

13.00 – презентація монографії академіка НАН України, професора кафедри економічної теорії Чухна А.А “Постіндустріальна економіка:теорія, практика та їх значення для України”.

25 жовтня 12.00 – проведення спортивного свята в спорткомплексі КНУ імені Тараса Шевченка
    22.00 – святкова вечірка в розважальному комплексі “Мир шоу”.

Будемо раді вітати Вас на своєму факультеті!