Підсумки Конкурсу наукових робіт серед студентів економічного факультету

26.04.2012

Конкурс наукових робіт серед студентів економічного факультету щорічно проводиться на факультеті за ініціативою Наукового товариства студентів та аспірантів економічного факультету.
У 2011-2012 н.р. на Конкурс було подано 61 роботу. Серед них рецензенти визначили 47 найкращих робіт, які були рекомендовані кафедрами до друку у Збірнику наукових праць студентів «Економіка», що був виданий за активної участі та підтримки НТСА економічного факультету, його голови Несіна Євгена та Фонду підтримки студентських ініціатив.
20 квітня 2012 р. у межах проведення VІ Всеукраїнського фестивалю науки було оголошено результати Конкурсу та вручено збірники переможцям, які у своїх виступах висловили подяку декану, науковій частині та НТСА економічного факультету.

Переможці Конкурсу наукових робіт серед студентів
економічного факультету
Спеціальність «економічна теорія»
Артюх Олег Володимирович, І курс маг., науковий керівник: д.е.н., проф. Єщенко П.С.
Бодрова Дарія Володимирівна, І курс маг., науковий керівник: д.е.н., проф. Мандибура В.О.
Гражевська Анна Олександрівна, І курс маг., науковий керівник: д.е.н., проф. Базилевич В.Д.
Медведєв Владислав Сергійович, 4 курс, науковий керівник: д.е.н., доц. Ігнатюк А.І.
Сидоренко Дмитро Андрійович, І курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Гайдай Т.В.
Сидорук Тетяна Миколаївна, 2 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Гайдай Т.В.
Ходжаян Алла Рубенівна, 4 курс, науковий керівник: д.е.н., проф. Базилевич В.Д.
Спеціальність «менеджмент організацій»
Аксьом Герман Ігорович, 4 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Жилінська О.І.
Бойцова Валерія Олегівна, І курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Жилінська О.І.
Бочарова Марія Олександрівна, 4 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Оліх Л.А.
Дацькова Дарина Віталіївна, 3 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Фірсова С.Г.
Самолюк Олена Володимирівна, ІІ курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Білорус Т.В.
Спеціальність «фінанси»
Головчук Дмитро Сергійович, 4 курс, науковий керівник: д.е.н., проф. Лютий І.О.
Зоценко Олена Костянтинівна, ІІ курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Любкіна О.В.
Капцан Дмитро Ігорівна, 4 курс, науковий керівник: к.е.н., ас. Боровікова М.О.
Коваленко Катерина Василівна, ІІ курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Субботович Ю.Л.
Куденчук Вадим Георгійович, ІІ курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Любкіна О.В.
Мотора Елізабет Мохамедівна, 4 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Солодка О.О.
Пасажко Тарас Сергійович, ІІ курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Романюк М.В.
Солод Євгенія Юріївна, ІІ курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Чеберяко О.В.
Чут Максим Анатолійович (робота по страхуванню), 4 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Пікус Р.В.
Шпигоцька Наталія Олегівна, ІІ курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Любкіна О.В.
Спеціальність «облік та аудит»
Дерун Іван Анатолійович, ІІ курс маг., науковий керівник: д.е.н., проф. Гура Н.О.
Ігліна Злата Олегівна, 2 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Голубнича Г.П.
Кац Світлана Валеріївна, І курс маг., науковий керівник: ас. Мелюс О.В.
Мусієнко Марія Олександрівна, ІІ курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Голубнича Г.П.
Севрюков Станіслав Артурович, ІІ курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Голубнича Г.П.
Цибульник Марія Олексіївна, 3 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Мельник Т.Г.
Шаповал Андрій Сергійович, 2 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Мельник Т.Г.
Шмідт Аліна Олександрівна, 3 курс, науковий керівник: д.е.н., проф. Гура Н.О.
Романюк Ірина Петрівна, ІІ курс маг., науковий керівник: д.е.н., проф. Дорош Н.І.
Спеціальність «економічна кібернетика»
Заводник Анастасія В’ячеслава (робота по статистиці), 2 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Гончар І.А.
Єлець Ірина Вікторівна, 3 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Ставицький А.В.
Максяков Микита Юрійович, 3 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Ставицький А.В.
Мартинович Дар’я Євгенівна, 3 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Ставицький А.В.
Палійчук Ольга Олексіївна, 4 курс, науковий керівник: д.е.н., проф. Черняк О.І.
Спеціальність «міжнародна економіка»
Мамалига Олена Олексіївна, ІІ курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Кузьома О.Ю.
Мамалига Ярослав Григорович, ІІ курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Кузьома О.Ю.
Мукоїд Сергій Леонідович, 4 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Софіщенко І.Я.
Петришин Наталія Володимирівна (робота по статистиці), 2 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Пальян З.О.
Спеціальність «банківська справа»
Анішина Ольга Володимирівна, ІІ курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Версаль Н.І.
Манзюк Олена Іванівна, 4 курс, науковий керівник: к.е.н., доц. Версаль Н.І.
Терещенко Олександр Артурович, ІІ курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Версаль Н.І.
Спеціальність «економіка підприємства»
Кудрявська Наталія Володимирівна, 3 курс, науковий керівник: д.е.н., доц. Баюра Д.О.
Онищук Іванна Анатоліївна, ІІ курс маг., науковий керівник: к.е.н., доц. Андреюк Н.В.
Римкіна Марина Сергіївна, І курс маг., науковий керівник: д.е.н., проф. Филюк Г.М.
Ситенко Дмитро Дмитрович, 4 курс, науковий керівник: д.е.н., доц. Баюра Д.О.