Студенти Губерського і Згуровського зайняли перше місце на Першому Європейському Kiev Hackathon

23.04.2012
Переможцями Першого Європейського Kiev Hackathon стала об'єднана команда студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ректор - Леонід Васильович Губерський) - Антон Агафонов і Александр Пастухов та Національного технічного університета України «Київський політехнічний інститут» (ректор - Михайло Захарович Згуровський) - Василь Станіславчук і Сергей Ющук, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UAA із посиланням на "Представники Facebook в Українi"

Змагання українських студентів з програмування відбулося з 17:00 21 квітня до 16:00 22 квітня цього року у Києві, у готелі Hyatt Regency Kiev. Торік аналогічний захід проводилися серед американських і канадських університетів (огляд цих події на розміщено на Techcrunch), цього року захід розширили на Європу (Київ) і Південну Америку ( Сан-Паоло).

Фінал, так само, як і торік, відбудеться в Менло-Парк.