Університет прийматиме учасників міжнародного освітнього проекту Еразмус Мундус EMP-AIM

18.04.2012
Київський національний університет імені Тараcа Шевченка 24-26 квітня 2012 року прийматиме учасників міжнародного освітнього проекту Еразмус Мундус EMP-AIM.
Проект Еразмуc Мундус EMP-AIM - це партнерство 17 університетів країн Європейського Союзу, Білорусі, Молдови та України. Консорціум, до складу якого входить Київський національний університет імені Тараса Шевченка, сприяє науковій та академічній мобільності між країнами Європейського Союзу та Східної Європи. Координатором Консорціуму є Університет Миколаса Ромеріса (Литва).
У програмі передбачено проведення таких заходів:
25 квітня 9.00-18.00 проходитиме організаційна нарада Консорціуму проекту Еразмус Мундус EMP-AIM у конференц-залі Інституту післядипломної освіти.
26 квітня о 9.30 в Головному навчальному корпусі КНУ, 204 аудиторії, відбудеться круглий стіл з подвійного дипломування та спільних навчальних програм.